Zbulohet gjinia e bebes së dytë të Kylie Jenner?

13:17 | 21 Tetor 2021

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner me një postim në Instagram la të nënkuptohej për gjininë e foshnjës së saj të dytë.

Postimi i ri i 24-vjeçares ka bërë fansat të mendojnë se ylli dhe i dashuri i saj, Travis Scott, janë në pritje të një djali, shkruan arbresh.info

Kylie ndau një fotografi të një sedilje blu të hapur brenda një makine dhe mbështeti këmbën e saj në buzë në makinë në foto, të cilën ajo thjesht e mbishkrimi, “Baby Blues”.

Muaj më parë Jenner konfirmoi se ajo dhe i dashuri i saj Travis Scott po prisnin fëmijën e tyre të dytë së bashku. Më 7 shtator ajo ndau lajmet e saj me botën përmes një videoje prekëse në Instagram, e cila ka grumbulluar miliona shikime.


Përndryshe, Kylie 28 shtator ka lansuar një linjë të re produktesh për fëmijë “Kylie Jenner”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara