Xhesika Berberi mahnitëse në fotografitë e reja

15:14 | 23 Shtator 2021

Modelja shqiptare, Xhesika Beberi  ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Ajo njihet si njëra ndër modelet me një bukuri mahnitëse e cila jeton dhe vepron në SH.B.A, shkruan arbresh.info

Xhesika u shfaq e tillë edhe në fotografinë e fundit ku duket e veshur plot stil dhe vë në fokus linjat e saj trupore

Menjëherë pas publikimit ajo pranoi shumë komente pozitive për paraqitjen e saj të bukur./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara