Xhensila shtatzënë?

20:44 | 4 Mars 2017

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka filluar vitin 2017 me shumë risi.

Ajo përpos muzikës ka vendosur të merret edhe me një biznes.

Bëhet fjalë për biznesin e saj për fëmijë.

Kjo sepse ajo do hap një dyqan ku do ketë rroba për fëmijë.

E pyetur mos është shtatzënë dhe tanimë fëmijët i ka në qejf ajo e ka mohuar këtë gjë./Arbresh.info.

Lajmet më të lexuara