Xhensila Myrtezaj merr gjithë vëmendjen me bukurinë e saj

11:16 | 28 Korrik 2021

Xhensila Myrtezaj admirohet nga fansat e saj jo vetëm për hitet e shumta muzikore, por edhe për dukjen mbresëlënëse.

Këngëtarja njihet për figurën e mrekullueshme trupore që nuk heziton ta vë në plan të parë në setet e ndryshme fotografike, shkruan portali arbresh.info

Në disa postime më të reja, Xhensila është shfaqur ulur, e veshur me një fustan dhe me një model ndryshe të flokëve.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan në hapësirën për komente, duke e përgëzuar për format trupore e paraqitjen atraktive.

Ajo është duke e shijuar suksesin e projektit të fundit “Prit Pak”, që e solli javë më parë në bashkëpunim me reperin Lumi B. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara