Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zgjedhin Romën për pushime

14:35 | 27 Shtator 2021

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të komentuara të showbizz-it vendor.

Çifti kanë zgjedhur Romë për t’u larguar pak ditë nga rutina dhe angazhimet në Tiranë.

Ata dukeshin të lumtur dhe të dashuruar së bashku, teksa vëmendjen mori Xhensila me veshjen e gjelbërt.

Kujtojmë që dyshja janë mjaft ta angazhuar në karrierat e tyre

Ata së bashku kanë një fëmijë, e cila ka emrin Ajka.

Ndryshe, ditë më parë Xhensila befasoi fansat me ndryshimin e stilit të flokëve, ku u shfaq me flokë më të shkurtra se zakonisht, por që u pëlqye dhe prit mirë nga ndjekësit e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara