Vozitja akrobatike e biçikletës nga Baby G

18:46 | 16 Shkurt 2020

Baby G është duke i shijuar pushimet në Marrakesh të Marokut, nga ku ka publikuar fotografi dhe video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja është aktive me publikimin e imazheve të reja në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 510 mijë ndjekës.

Derisa gjatë të shtunës pozoi me bikini dhe tërhoqi vëmendjen e fansave, të dielën ka ardhur me një video interesante.

Gordana Kingji (emri i vërtetë i këngëtares) e ka publikuar një xhirim teksa bën një vozitje akrobatike të biçikletës nën ritmet e këngës së Justin Bieber.

 

 

 

Ndryshe, Baby G nuk e ndjek trendin e kolegëve të estradës për të publikuar shpesh këngë të reja. /Telegrafi/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara