Vesa Smolica ‘tronditi’ rrjetet me fotot e fundit, del në bikini në mes të borës

12:10 | 16 Janar 2021

Vesa Smolica qëndron në listën e artistëve shqiptarë që pëlqehen dhe komentohen në masë të madhe.

Që nga paraqitja e parë e saj, artistja ka arritur të dëshmojë se ka talent, ndërsa deri më tani korr sukses të madh, shkruan portali arbresh.info

Në një imazh të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur fansat përmes disa imazheve atraktive.

Këngëtarja nuk po e ndjente të ftohtit, teksa shfaqi linjat trupore e veshur me bikini në temperatura të ulëta.

“A ma nxeht mrena a jashte? 😝🥶”, ka shkruar Vesa.

Flitet se së fundmi ajo ka filluar projektin e ri muzikor, kurse “Kaj” është hiti i fundit nga artistja. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara