Urimi i veçantë i Era Istrefit në 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

16:25 | 17 Shkurt 2021

Sot Kosova feston 13 vjetorin e pavarësisë.

Në mesin e shumë urimeve, ishte edhe ai i artistes shqiptare, Era Istrefi, shkruan portali arbresh.info

Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh të realizuar nga një faqe e fansave, që ndërlidhet me imazhet nga performanca e saj në Kampionatin Botëror 2018.

Të përfshira në këto imazhe ishin gjithashtu performanca e saj në hitin ndërkombëtar “Bonbon” dhe “Redrum”.

Të gjitha këto fotografi janë punuar me hijen e flamurit të Kosovës të vendosura mbi to, duke përfaqësuar kështu suksesin e arritur të këngëtares së lindur e rritur në Kosovë.

 

“Urime dita e pavarësisë Kosovë”,- ka shkruar Era.

Era sivjet u ka premtuar fansave se do jetë më aktive dhe se ka gati disa këngë të reja. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara