U tha se Lorenc Hasrama është ish i dashuri i Keisit, reagon Sabiani

15:28 | 16 Mars 2023

Lorenc Hasrama është bërë së fundmi banor i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Më të hyrë ai brenda, jashtë kanë qarkulluar lajmet se ai është ish i dashuri i Keisit.

Për këtë ka reaguar babai i Keisit, Sabiani, që të martën që lamë pas u largua nga shtëpia.

Përmes një Instastory, ai tregoi se Lorencin e kanë vetëm mik dhe asgjë më shumë.

“Keni shpirtin më të zi se qymyri, na i bëtë miqt e shokët dashnorë, e nxirni bes prem atë djalin me këto lajme se kemi miqesi të përbashkët”, ka shkruar ai krahas fotograsië që e ka ndarë.

Kujtojmë se Keisi dhe Krisi kanë filluar një lidhje brenda shtëpisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale