‘Të pasme të bukura’, fansat reagojnë pas fotove të vajzës së Majlinda Bregut

18:14 | 22 Tetor 2018

Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe, duke gjykuar nga fotot, nuk kemi se si të mos besojmë një gjë të tillë. 

Kejda Ajazi, ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe tiparet mesdhetare që e karakterizojnë, duke u bërë shpeshherë pjesë e pasarelave.

Këtë herë ajo ka publikuar disa fotografi ku ka shfaqur të pasmet, dhe nuk kanë munguar komentet.

Një nga fansat madje i ka shkruar “Madje b***a shumë e bukur”. Kejda nuk ka reaguar fare.

Shpërndaje në rrjete sociale