‘Të ka lali shpirt’ vazhdon të thyejë klikimet, shikoni rekordin e ri (FOTO)

11:25 | 4 Shtator 2017

Ajo ishte një ndër këngët e para shqiptare që kaloi kufijtë kombëtarë. 

‘Të ka lali shpirt’ bashkëpunimi i këngëtares Silva Gunbardhi me Mandin dhe Dafin duket se po vazhdon të shtojë fansat e saj.

Në një postim të fundit Silva ka postuar se kjo këngë ka marrë deri më tani 300 milion klikime.

Kjo këngë renditet ndër më të klikuara, pas BonBon të këngëtares Era Istrefi, e cila deri më tani mban rekordin me 430 milion views.

screenshot-3_1504511944-3103176

Shpërndaje në rrjete sociale