Të gjithë e njihni këngëtarin e hitit “Despacito”, por gruan e tij seksi nuk e keni parë (Foto)

14:56 | 31 Korrik 2017

Luis Fonsi është bërë sensacion botëror me hitin më të madh të këtij viti, “Despacito”.

Bashkëpunimi i tij me Daddy Yankee ka thyer thuajse të gjitha rekordet e dëgjueshmërisë dhe është shumë pranë që të bëhet kënga më shikueshmëri më të madhe në YouTube.

Pak dihet se përveç muzikës, Fonsi merret edhe me aktrim. Ai ka luajtur në disa seriale dhe telenovela, mirëpo akoma nuk ka shkëlqyer në skenën televizive ashtu siç ka bërë në muzikë.

Në ndërkohë, mediat i kanë kushtuar vëmendje edhe anës së bukur të këngëtarit – gruas së tij, Agueda Lopez.

Manekinia dhe Fonsi u bënë prindër të një vajze në vitin 2011 që e pagëzuan Mikaela, ndërsa u martuan në vitin 2014 shkruan telegrafi. Dy vite pas martesës, atyre u lindi edhe djali Rocca.

fonsi_1501503224-1456627 agueda_1501503265-912181 agueda1_1501503281-9771525

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale