Tayna ndryshon përsëri pamjen, kështu duket ajo

00:52 | 18 Qershor 2021

Tayna ka bërë tjetër ndryshim në pamje.

Rep-artistja Tayna ka reaizuar tjetër ndryshim në dukje, teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Me anë të një postimi, Tayna u shfaq me flokë ngjyrë vjollcë, ndërsa kishte veshur një kostum të ngushtë, i cili ia theksonte format trupore.

Me flokë të shkurtra e me ngjyrë vjollce, reperja mezi njihej dhe tregoi edhe një herë se guxon të eksperimentojë me dukjen.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara