Sonte në BBVK spidermenit i bie maska

16:07 | 3 Shkurt 2023

Sonte në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova do të hyjë prapë ish banori Getinjo.

Edhe pse ka disa ditë që ai sillet brenda shtëpisë, por Spiderman.

E sonte vetë reperi e ka paralajmëruar se spidermenit do t’i bie maska para të dashurës së tij Vivienit.

Kujtojmë se Geti dhe Vivi u lidhën brenda qëndrimit në shtëpi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale