Soni pozon me këmbët në tavolinë

17:06 | 28 Shtator 2021

Këngëtarja shqiptare e shumë hiteve Soni Malaj, vazhdon të jetë tejet atraktive me postime në rrjete sociale.

Ajo po mahnit me bukurinë dhe linjat trupore, ku përkundër moshës është në top formë

Malaj së fundmi postoi një fotografi në faqen zyrtare të saj në Instagran, teksa ka pozuar me këmbë mbi tavolinë.

Edhe kësaj radhe bie në sy stili i saj duke u shfaqur me kombinim tejet interesant. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara