Soni Malaj feston datëlindjen, ja sa vjeçe mbushi këngëtarja

23:26 | 23 Tetor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj feston këtë të premte datëlindjen e saj të 39-të.

Përmes një postimi të shpërndarë në “Instagram”, Soni u shpreh se nuk e kishte  planifikuar që të festonte në kohë pandemie, por ishte shoqëria ajo që e  surprizoi.

“Jemi ne kohe pandemie dhe nuk e kisha menduar qe mund te festoja ditëlindjen, por falënderoj miqtë e mi qe me organizuan diçka te vogël ,por me shume dashuri”, shkruhet në postim./vizionplus/

Shpërndaje në rrjete sociale