Skivit i refuzohet viza? (VIDEO)

13:00 | 4 Shtator 2017

Skivi thuhet se është në lidhje me stërmbesën e Skënderbeut.

Ai dhe Sophia Castriota janë parë të afërt me njëri-tjetrin, përcjell arbresh.info.

Në një intervistë për emisionin n’ZOOM reperi nga ‘Babastars’ zbuloi shumë gjëra nga jeta private.

Mes tjerash edhe për vizën e cila po i del problem që ai të shkoj tek Sophia.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara