Google ADS

Si ia gërditi meshkujt Gentës i dashuri i parë? (Foto)

23:13 | 8 Shkurt 2017

Këngëtarja Genta Ismajli kohët e fundit sikur ka mbetur më e zbrazët, pasi nuk është aktive sa koleget e saj, shkruan Kosovarja.

Që nga “Squat baby” ende asgjë nuk ka ardh nga këngëtarja e famshme, pos fotove shpesh provokative. Shtrohet pyetja, si do të ishte Genta sikur të ishte një këngëtare me famë botërore? A do të mbetej për kaq kohë beqare? Me gjasë ajo do të kishte një pasuri shumë të madhe dhe kush e di sa lidhje, por… Genta e kishte vetëm një lidhe publike, atë me Milotin dhe nuk dihet përse ajo ndaloj së daluri me dikë tjetër. Si do që të jetë, ajo duket si një këngëtare e skenave të mëdha. Shikoni fotot e më poshtme.

genta-ismajli-me-mikrrofon_1486582536-6465658

Shpërndaje në rrjete sociale