Shpat Kasapi, Anxhelo Koci dhe Ergys Shahu publikojnë këngën e re

18:07 | 12 Dhjetor 2019

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka lansuar këngën e tij të re.

Projektin e solli në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Ergys Shahun, shkruan portali arbresh.info

Kënga titullohet “Çika shqiptarisë”, ndërsa tre artistët e sollën të shoqëruar edhe me videoklip tejet atraktiv.

Tekstin e këngës u realizua nga Anxhelo Koci dhe Ergys Shahu, orkestrimin dhe mix.masterin e bëri Natti Daja, ndërsa videoklipi u punua nga NMusic Production. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale