Shikoni format seksi të Agnesa Vuthaj (FOTO)

21:10 | 17 Mars 2017

Agnesa Vuthaj njihet për elegancën që sjell në ekran.

Ajo ka një paraqitje të bukur dhe me forma seksi, shkruan portali arbresh.info.

Por, Agnesa bën shumë mund duke tentuar ta mbaj trupin në top formë.

Ajo ushtron fitnes në pikë të mëngjesit./Arbresh.info

agnesa1

agnesa3

Shpërndaje në rrjete sociale