Shihni çfarë makine super luksoze ka Andrra Destani

08:10 | 5 Mars 2018

Gruaja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani ka filluat të bëhet shumë aktive nëpër rrjete sociale.

Fotosesionet e fundit me fustane të ndryshëm që i zbulonin pjesët seksi të trupit kanë bërë që ajo ta rikthej fuqishëm vëmendjen në publik dhe media, shkruan lajmi.net

Andrra së fundmi madje na ka prezantuar edhe me veturën e saj e cila nga fotografie e hedhur në Instastory shihet se është super luksoze.

Bukuroshja zeshkane i ka zbukuruar jetën e Sinanit dhe anasjelltas dhe djali i tyre Ansi e ka bërë atë akoma më të bukur.

Dyshja e ekranit janë në listën e çifteve më të komentuar në emdia dhe shpesh prijnë fuqishëm./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara