Shakira shfaqet për herë të parë në publik pas tradhtisë së Pique

17:20 | 22 Qershor 2022

Këngëtarja e njohur, Shakira është fotografuar për herë të parë pas publikimit të lajmit se është ndarë nga bashkëshorti i saj Gerard Pique.

Ajo u shfaqte teksa udhëtonte për në shtëpinë e saj në Barcelonë.

Këngëtarja kolumbiane, 45 vjeçe, dukej joshëse pas timonit, disa ditë pasi Pique u fotografua me një grua misterioze në një festë në Stokholm.

Ylli i top-listës dhe mbrojtësi i Barcelonës, të cilët kanë dy fëmijë, njoftuan muajin e kaluar se po ndahen pas një martese 11 vjeçare.

Dyshja, të cilët janë prindër të djemve Milan, nëntë vjeç dhe Sasha, shtatë, lëshuan një deklaratë të përbashkët në të cilën thanë: “Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi.

Kërkojmë privatësi në këtë moment për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë maksimal.

Faleminderit paraprakisht për mirëkuptimin dhe respektin”./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale