Sërish droni mbi shtëpi, surprizohet Vivien

14:58 | 26 Janar 2023

Droni ka fluturuar sërish mbi shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Edhe kësaj radhe u surprizua Vivien. Në mesazh shkruante: “Mos guxo mos me shku larg. Team Getinjo.”

Me këtë befasi, Vivien u emocionua sërish dhe dërgoi puthje drejt qiellit.

 

Shpërndaje në rrjete sociale