Ronaldo sot feston ditëlindjen, ky është urimi i gruas së tij

19:09 | 5 Shkurt 2020

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshëm në botën e futbollit.

Ata kanë ndërtuar një jetë të shkëlqyer familjare së bashku dhe janë përshtatur mirë në Torino, prej se superylli portugez iu bashkua Juventusit nga Real Madridi në vitin 2018, shkruan portali arbresh.info

Cristiano Ronaldo sot feston ditëlindjen, me këtë datë ai mbushi plot 35 vite, e gruaja e tij e ka uruar në mënyrë të veçantë.

“Edhe 1000 vite të tjera pranë teje. Të duam babi”.

Ndryshe, Georgina nesër do të prezantojë në natën e tretë të festivalit Sanremo bashkë me prezantuesen e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara