Robert Berisha thyen heshtjen, tregon a do të martohet sërish

00:53 | 20 Dhjetor 2021

Jeta private e këngëtarit Robert Berisha është në qendër të vëmendjes.

Me deklaratat e tij të ‘forta’ gjithmonë arrin të shndërrohet në lajm.

Së fundmi këngëtari ka qenë I ftuar në një emision në RTV Dukagjini, ku shpalosi detaje nga jeta e tij profesionale si dhe private.

Në pyetjen se a do të martohet sërish pasi kishte deklaruar se nuk do të martohet më ai u përgjigj:

“Jo, nuk e kom ndërrua mendjen. Njeriu nuk mundet të flas për të ardhmen, kurrë si dihet”, tha ai.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara