Rita Ora shkëlqeu në “Met Gala”, mori gjithë vëmendjen në fustanin silver krah të dashurit Taika Waititi

08:42 | 14 Shtator 2021

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës.

ishte e pranishme në eventin më të madh të botës “Met Gala” të organizuar nga Rihanna, shkruan arbresh.info

Rita u shfaq unike me plot stil dhe sharm krahë të dashuri të saj Taika Waititi.

Veshur me një fustan silver të ndarë në dy pjesë Rita rrëmbeu vëmendje me bukurinë e saj.

Ndryshe nga viti i kaluar ku “Met Gala” u anulua për shkak të pandemisë, këtë vit eventi mblodhi emrat më të famshëm botëror në një vend. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara