Rita Ora publikon foto teksa shkon në palestër, shkëlqen me veshjen ngjyrë portokalli

09:52 | 15 Qershor 2021

Këngëtarja e njohur, Rita Ora, ka qenë ndër më të komentuarat në rrjet.

Ajo deri më tani ka qenë duke qëndruar në Australi, pasi do të jetë pjesë e jurisë në “The Voice”, shkruan portali arbresh.info

Rita së fundi, shfaqi fizikun e saj perfekt teksa po shkonte në palestër ndërsa ishte e veshur me një palë geta ngjyrë portokalli.

Ylli i shtoi magji dukjes së saj me një palë syze të bardha dhe atlete bardhë e zi.

Flokët e saj ishin të lidhura dhe të lëshuara prapa, duke i dhënë asaj një dukje edhe më tërheqëse.

Ndryshe, u kuptua se ishte ‘transferuar’ në një shtëpi me regjisorin e “Thor”, Taika Waititi gjatë qëndrimit të saj në Australi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara