Google ADS

Rita Ora ekspozon këmbët e tonifikuara në Australi

09:20 | 30 Mars 2023

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po e shijon kohën me diell në Australi.

Ylli u pa së fundi në rrugë e veshur thjeshtë, duke vënë një kapele të zezë bejsbolli dhe syze dielli të zeza të mëdha., shkruan arbresh.info

Minifundi ia tregonte këmbët super të tonifikuara dhe tejet joshëse.

Flokët e saj kaçurrela ishin lënë në valë të lirshme, ndërsa kishte aplikuar një makijazh natyral në fytyrë.

Kujtojmë se, Rita do të rimarrë sërish rolin e saj si gjyqtare në spektaklin e talenteve “The Voice Australia”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale