Rita Ora duket mahnitëse me një fustan elegant

12:50 | 19 Janar 2022

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po përgatitet për të filmuar sezonin e ri të The Voice Australia.

Rita së fundi publikoi një set fotosh përpara xhirimeve të emisionit Channel Nine, shkruan arbresh.info

Bukuroshja dukej qiellore teksa qëndronte për një pozë të zjarrtë, ndërsa shikonte nga supi i saj. Në një tjetër pozë të ndezur, krijuesja e hiteve mund të shihet duke pozuar një stuhi ndërsa shikon intensivisht kamerën.

Flokët e saj bionde ishin stiluar rastësisht me disa valëzime të lirshme dhe një ndarje të thjeshtë në qendër.

Bukuroshja britanike kishte veshur një shtresë të rëndë grimi që i vinte në pah kockat e faqeve të saj. Ajo zgjodhi një buzëkuq nudo që komplimentoi buzëqeshjen mahnitëse.

Bashkë me këngëtare është edhe partneri i saj, Taika Waitit, dyshja atje po ashtu festuan edhe Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara