Richard Gere baba në moshën 68 vjeçare!

22:18 | 10 Gusht 2018

Gruaja e Richard Gere, Alejandra Silva thuhet se është shtatzënë, do të thotë se aktori po bëhet baba në moshën 68 vjeçare, shkruan aol.

Sipas spitalit ABC-ABC, i cili thyen lajmin për martesën e Gere dhe Silva në prill, publicistja 35-vjeçare spanjolle është shtatzënë.

Weekly konfirmoi se më 23 prill ylli i ‘Pretty’ u martua fshehurazi pas më shumë se tre vjet takimesh. Dyshja ishte parë për herë të parë në plazh në Itali në qershor 2015.

“Kam gjetur jetën e qetë dhe të lumtur që kam kërkuar gjithmonë,” i tha Gera HOLËS! në lidhje me marrëdhënien e tij në prill.

Ky është fëmija i dytë i Silva. Ajo ndan një djalë të quajtur Albert me ish-bashkëshortin Govind Friedland, e cila ishte e martuar nga 2012 deri 2015.

Silva u hap për marrëdhënien e saj me Gere në HOLA!

“Isha pak e humbur, pa dritë, dhe e dija se ai i dha kuptim jetës sime”, tha ajo në prizë. “Ishte ndjenja që dikush po dilte dhe më tregonte rrugën time të vërtetë”

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara