“Qumili” me dedikim romantik për gruan e tij me rastin e ditëlindjes

23:51 | 12 Gusht 2021

Humoristi i ka bërë një urim gruas së tij përmes rrjeteve sociale.

Sevdai Radogoshi, ka publikuar imazhe nga arkiva teksa i ka shkruar edhe një urim.

Ai ka postuar fotografitë në profilin e tij zyrtar në Instagram i cili edhe mori urime të shumta nga ndjekësit me rastin e ditëlindjes së bashkëshortes.

“Urime ditlindjen Eljane ? te percjellt fati dhe shendeti gjitmonë ne jetë ???”, ka shkruar Radogoshi në përshkrimin e postimit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale