Pushimet në Karaibe, Kylie Jenner tregon trupin joshës në bikini

10:04 | 3 Shkurt 2023

Miljarderja më e re në botë, Kylie Jenner po kalon disa ditë të mira pushimi në Turks and Caicos të Karaibeve.

Nëna e dy fëmijëve shfaqi trupin e saj të jashtëzakonshëm pas lindjes e veshur me bikini rozë, teksa merrte rrezet e diellit në një plazh luksoz, shkruan arbresh.info

Bikinet rozë të Kyliet theksonin në mënyrë perfekte dekoltenë e saj të bollshme, duke vënë në pah barkun e saj të sheshtë.

Themeluesja e markës “Kylie Cosmetics” i kishte lënë flokët e saj brune të lirshme pas saj, duke i hedhur poshtë shpinës.

Kylie, e cila thuhet se u nda me reperin Travis Scott, u ul në plazh me shokun e saj të mirë, Fai Khadra, përpara se të shkonte në ujë për një zhytje të shpejtë në det.

Kylie u nis për në Karaibe pas udhëtimit të saj në Paris për Javën e Modës.

Muajin e kaluar, u raportua se Kylie dhe Travis, 31 vjeç, u ndanë. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale