Google ADS

Premiera e filmit “Air”, Adriana Lima duket e “zjarrtë” në të kuqe

10:34 | 29 Mars 2023

Modelja e njohur shqiptare, Adriana Lima mori gjithë vëmendjen në paraqitjen e fundit.

Lima dukej mahnitëse në fustan të kuq teksa ndau një puthje romantike me të dashurin e saj, Andre Lemmers, në premierën e “Air” në Los Angeles, shkruan arbresh.info


Kjo paraqitje e modeles vjen pasi bukuroshja vitin e kaluar u bë nënë e për herë të tretë, Cyan është fëmija i tretë i Adrianas pasi ka tashmë dy vajza: Valentina, 12-vjeçe dhe Sienna, 9-vjeçe, që i ndan me ish-burrin e saj, basketbollistin, Marko Jaric.

Kujtojmë që Adriana njihet më së shumti si modele e “Victoria’s Secret”, e cila hapi shfaqjen në pesë raste në vitin 2003, 2007, 2008, 2010 dhe 2012. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale