Pranoi se është shqiptar, Can Yaman tani flet për ushqimin e preferuar

18:51 | 28 Gusht 2018

Aktori i njohur, Can Yaman së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

 

Ai gjatë një interviste të dhënë për mediat turke ka pranuar se është shqiptar dhe se vjen nga Maqedonia, shkruan lajmi net.

E pas kësaj, Yaman publikoi një video në llogarinë e tij, Instagram kur përgjigjet në disa pyetje interesante. I pyetur se kë zgjedh ndërmjet ushqimit italian dhe atij shqiptar, Yaman befason me përgjigjen kur thotë për ushqimin shqiptar.

Vlen të ceket se Can u bë më i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij në serialin “Erkenc Kus”.

Shpërndaje në rrjete sociale