Përmbledhja e showbizit vendor të premtën në n’ZOOM

21:39 | 23 Nëntor 2017

n’ZOOM vjen tek ju edhe këtë fundjavë.

Risitë e showbizit vendor i kuptoni të premten nga ora 19:00 në arbresh.info dhe 20:00 në Zico Tv, shkruan arbresh.info.

Edicioni i 24-të është xhiruar në qytetin e Gjilanit.

Për ta parë promon e emisionit klikoni në linkun e mëposhtëm.

n’ZOOM është prodhim i portalit arbresh.info me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara