Pas ndarjes nga burri, Kim Kardashian duket tejet e deshpëruar

13:06 | 12 Maj 2021

Kim Kardashian pothuajse asnjëherë nuk zhgënjen fansat e saj.

40-vjeçarja u vërejt e gjitha me ngjyrë të kafe, duke vënë në fokus edhe fizikun e e formësuar, shkruan portali arbresh.info

“PradaBae”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke reklamuar kështu veshjet e kësaj marke në trupin e saj.

Ajo i kishte lënë flokët e saj të gjatë të zinj mbi supe, pas asaj që duket sapo ishte zgjuar nga gjumi.

Ylli gjithashtu nuk kishte këpucë të veshura pasi tregoi një pedikyr të bardhë dhe manikyr.

Kujtojmë se tashmë Kardashian është beqare, pasi ka nënshkruar letrat për divorc me Kanye West. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara