Pas Getinjos, Vivien shihet me vjehrrën rrugëve të Ferizajt

14:45 | 2 Qershor 2023

Çifti që ishte kryetemë e mediave rozë kohëve të fundit, sa për ndarje sa për thumba ndaj njëri tjetrit nëpër rrjete sociale, si duket e kanë gjetur rrugën drejt bashkimit.

Bëhet fjalë për Vivien dhe Getinjon që pas lajmeve për ndarje ata janë parë bashkë, sot Vivi është parë në qytetin e reperit, në Ferizaj bashkë me nënën e tij.

Vivien është komentuar edhe për një shtatzëni të mundshme, por ajo ndau disa fotografi nga palestra me barkun e sheshtë, ku hodhi poshtë këto spekulime.

Mbetët të shihet se si do të shkojnë gjërat për çiftin./Arbresh.info/

@inforrethvip VIVIEN NE FERIZAJ! #inforrethvip #vivi #vivien #bigbrotherkosova #getinjo ♬ original sound – GJITHQKA RRETH VIP-av

Shpërndaje në rrjete sociale