Paris Jackson thotë se u trajtua si princeshë nga babai i saj

09:15 | 15 Mars 2017

Paris Jackson, thotë se është trajtuar si mbretëreshë nga babai i saj i ndjerë Michael Jackson, në sytë e të cilit ajo thotë se është parë si princeshë.

Aktorja 18 vjeçare është vajza e vetme e ikonës së muzikës i cili u nda nga jeta në vitin 2009 në moshën 50 vjeçare, shkruan mirror.

‘Kur isha fëmijë, isha me babin dhe dy vëllezërit e mi. Teksa rritesha, trajtohesha si favorite, sepse isha vajza e vetme. Isha princesha; Isha e përsosur në sytë e babit tim”, tha Paris e cila ishte vetëm 11 vjeçare kur babai i saj u nda nga jeta./Arbresh.info

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale