Oriola tërheq vëmendjen sa herë që publikon imazhe të reja

20:40 | 15 Shtator 2019

Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja.

Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë figurën e saj trupore, për të cilën është e njohur dhe pëlqehet shumë.

https://www.instagram.com/p/B2ZxghCBB2j/?utm_source=ig_embed

Pos publikimit të fotografive nga setet e ndryshme, Oriola poston edhe imazhe nga përditshmëria e saj apo vendet e ndryshme që zgjedh t’i vizitojë.

Kësaj radhe, modelja që po ndërton edhe famë ndërkombëtare, i ka sjellë disa poza nga Turqi dhe duket për mrekulli.

https://www.instagram.com/p/B2ANJLehPz3/?utm_source=ig_embed

“E humbur në Stamboll”, është përshkrimi i fotografive që i ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/B2b0Buuhl2v/?utm_source=ig_embed

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale