Oriola Marashi ngacmon imagjinatën e veshur në fustan të kuq

16:05 | 24 Janar 2022

Është padyshim një prej modeleve më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare.

Dhe, Oriola Marashi edhe një herë arriti të jetë në qendër të vëmendjes me fotosesionin e radhës që ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan arbresh.info

Në një fustan të gjatë të kuq me prerje të veçantë prapa shpinës dhe dekolte të hapur, ndërsa modelja shihet me grim të thjeshtë, teksa flokët natyrale i la të lira mbi supe.

Veshja provokues ia theksonte format joshëse në mënyrë perfekte, ndërsa nuk munguan as komentet e shumta dhe mijëra pëlqime nga ana e fansave.

Ndërkohë, Oriola mbetet e angazhuar si imazh i markave të ndryshme si në vend ashtu edhe jashtë Shqipërisë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara