“Orhani”: Lajqaku e ka fytyrën si do që të thërrasin në drekë e në fund nuk e qesin asnjë cent

13:29 | 18 Gusht 2022

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu i njohur si “Bufi” ka ironizuar sa i përket takimit ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, me ndërmjetësues Josep Borrell dhe Miroslav Lajçak.

Në rrjetet sociale janë publikuar disa imazhe ku shihet që iu është servuar hamburger dhe coca cola.

“Llajqaku e ka fytyrën si do që të thërrasin në drekë e në fund nuk e qesin asnjë cent”, shkroi ai në status duke ironizuar me paraqitjen e tij./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale