n’ZOOM 71 – Ilmill, Miranda Balaj, Nexhat Osmani, Noli Ramadani, Nora & Roberti

19:25 | 15 Mars 2019

Edicioni i ri sapo u publikua.

n’ZOOM këtë javë ju sjell këto materiale:

Reperi tetovar i tekstit eksplicit të ‘Off Records’ Illmill kërcënon label-in kosovar;

Modelja nga Deçani Miranda Balaj që jeton e vepron në Belgjikë zbulon çmimet e fituara në gara të bukurisë;

Artisti i Vines Noli Ramadani tregon më tepër rreth trendit të publikimit të videove;

Këngëtari Nexhat Osmani flet për të rejat e tij, përmend motrën e tij Remzie Osmani që i ka ndihmuar në karrierë, sa paguhet në dasmë Nexhati?

‘Çka punon/sa paguhesh? Ishte pyetja në rubrikën ‘VOX POP’;

Lajmet vendore sjellin ndarjen e një çifti të njohur të estradës; Kush po punon këngë të re?

Emision me autore dhe moderatore Albina Zeneli

Për më tepër klikoni tek linku i mëposhtëm./arbresh.info/

https://www.youtube.com/watch?v=xDKtkSTrYjo

Lajmet më të lexuara