Nuk ka më çift perfekt! Princi tradhtoi dukeshën gjatë shtatzënisë

21:28 | 9 Prill 2019

Deri më tani ata ishin çifti perfekt dhe më të dashur në sytë e publikut. Por duket se skandalet kanë plasur dhe për Princ William dhe Kate Midelton.

Sipas revistës “In Touch”, princi William e ka tradhtuar Kate-in gjatë kohës që ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tretë.

Sipas këtyre thashethemeve, ai ka shkuar me Rose Hanbury, e cila është markezë e Cholmondeley dhe njëkohësisht mikeshë e Kate-it dhe familjes mbretërore. Rose është e martuar me aristokratin britanik, David Rocksavage, i cili është rreth dy dekada më i madh se ajo. Sipas The Sun, Kate dhe Rose kanë qenë shumë të afërta, por tani jo më. Madje, Kate i ka kërkuar William-it t`i shkëpusë të gjitha lidhjet me Cholmondeley-t. Edhe pse thashethemet po qarkullojnë me shpejtësi nëpër të gjitha mediat, nuk ka asnjë reagim nga përfaqësuesit e familjes mbretërore.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara