Nora Istrefi shkëlqen në fustan të bardhë

09:18 | 27 Nëntor 2021

Nora Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar një projekt të ri muzikor, por ajo iu qëndron afër fansave me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Nora së fundmi, ka realizuar një fotosesion unik, në të cilin dukej mahnitëse dhe plotë sharm, shkruan portali arbresh.info

E veshur me një fustan të bardhë, me një prerje të gjatë në një njërën anë, çorape rrjete dhe taka të larta me detaje gurësh, ajo dukej tërë shkëlqim.

Bukuroshja kompletoi dukej me flokët kaçurrela, grim të theksuar dhe aksesor, teksa pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Kujtojmë që përveç angazhimeve profesionale, Nora është edhe një nënë e përkushtuar e një vajze, e cila erdhi si frytë i dashurisë së saj me Robert Berishën, me të cilin kohë më parë u nda. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara