Nora Istrefi e pa rezistueshme në fotot e fundit

15:12 | 12 Tetor 2021

Nora Istrefi njihet si një femër plot elegancë dhe stil.

Përveç si një këngëtare e suksesshme, Nora është e komentuar edhe për paraqitjet e saj në rrjetet sociale, e qe gjithmonë befason për të mirë, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja e njohur është bërë kaçurrele me dukjen e fundit dhe po duket tejet e bukur.

Si zakonisht, Nora shfaqet me plot stil dhe komentet për të janë pozitive.

Kujtojmë se, Nora gjatë sezonit veror ishte pjesë e bashkëpunimit të Gjikos dhe Melindës “Ay Caramba”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara