Një zeshkane që iu “çmend”, kjo është motra e Kemailit

23:36 | 23 Mars 2019

Ai është aktori më i pëlqyer aktualisht.

Burak Ozcivit ka ndarë një foto në instagram me motrën e tij.

Deri para pak kohësh, Burcun Ozcivit kishte një profil privat dhe me shumë pak ndjekës, por pas publikimit të fotos nga aktori i “Dashuri e pafund”, Burcu vendosi të kthente profilin e saj në një llogari publike.

Menjëhërë fansat e Burak, kanë nisur të ndjekin motrën e tij. Në vetëm pak orë, në instagramin e Burcu u mblodhën më shumë se 182 mijë njerëz.

Shpërndaje në rrjete sociale