Një mami ‘hot’ si Ledina Çelo, publikon foto nga pushimet në Abu Dhabi

15:20 | 14 Janar 2021

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ledina Çelo, shquhet gjithnjë për paraqitjet e saj atraktive.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe në atë Instagram publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokuese, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, 43-vjeçarja po shijon pushimet në Abu Dhabi bashkë me familjen e saj.

Nga atje, ajo sapo ka publikuar disa foto joshëse, e veshur në bikini të kuqe njëpjesëshe teksa ka mahnitur me linjat trupore.

Pëlqimet dhe komentet e shumta rreth këtyre fotografive joshëse nuk kanë munguar, derisa e përgëzojnë për dukjen.

Ledina ka kohë që nuk është aktive në muzikë, megjithatë ajo numëron hite të shumta ndër vite, këngë këto që kanë lënë gjurmë në tregun tonë muzikor. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara