Një dashuri si kjo, Anwar i dërgon buqetë me lule Duas

13:49 | 21 Nëntor 2020

Ajo është duke shijuar lidhjen mjaft shumë me Anwar Hadid për më shumë se një vit.

Dhe, Dua Lipa po vazhdon të jetë mjaft e përfolur për jetën private dhe njëherësh vazhdimisht merr vëmendje me postimet që publikon, shkruan portali arbresh.info

Por masat e reja antiCovid kanë bërë që dyshja të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, pasi Dua po qëndron në Londër pranë familjes.

Edhe pse në distancë, Anwar gjeti mënyrën si t’ia shprehë dashurinë Duas, ai vendosi që ta befasojë artisten, duke i dërguar asaj një buqetë me lule, ndërsa Dua e tregoi atë me fotografinë që e ndau me fansat.


“Ndihem vajza më me fat në botë”, ka shkruar Dua.

Ndryshe, Dua Lipa, së fundmi është duke e shijuar suksesin e këngën “Prisoner” me Miley Cyrus. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara