Një 52 vjeçare seksi si Jennifer Lopez

19:32 | 30 Korrik 2021

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Jennifer Lopez, përherë shfaqet seksi.

Por, duket se JLo nuk e ka ndërmend të ndalet me postimet e ndryshme, të cilat i shpërndan në rrjete sociale, shkruan portali arbresh.info

Jlo së fundi publikoi dy foto nga jahti luksoz ku kishte veshur bikini të verdha.

Ajo ekspozoi asetet e saj joshëse me të cilat mahnitë përherë.

Kujtojmë se, Jennifer Lopez së fundi i ka mbushur 52 vjeç, dhe po e shijon lidhjen e dashurisë me ish të dashurin e saj, Ben Affleck./ arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara