Një 51 vjeçare ‘hot’ si Jennifer Lopez, pozon me bikini

09:57 | 12 Janar 2021

Këngëtarja e njohur amerikane, Jennifer Lopez, njihet për kujdesin e madh që ka ndaj vetes.

Ani pse në moshën 51-vjeçare, ajo është aktive në stërvitje për trupin dhe kujdesin ndaj lëkurës, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja brune së fundmi është parë në pushime, ku është shfaqur tejet seksi e veshur me një palë bikini të gjelbërta.

Aktorja e filmit “Hustlers” flokët i kishte të lidhura lart kokës dhe duket tejet e bukur.

Ndërkohë, martesa që u pretendua të mbahej këtë vit mes saj dhe Alex Rodriguez nuk u mbajt për shkak të pandemisë coronavirus. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara